Rate this post

مخاطبان زیادی را از دست خواهید داد، اگر از ویدئو به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا در سال 2021 استفاده نکنید. مصرف کنندگان، مشتریان و یا مخاطبین بیش از هر زمان دیگری ویدئوهای محصول را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند و این امر بازاریابی ویدئویی را به ویژه برای مشاغل کوچک ضروری می‌کند.

برای افزایش فروش باید از انواع روش‌ های جلب توجه برند استفاده کنید. به اندازه کافی برای ساختن ویدیوهای خود آگاه نیستید؟ مشکلی نیست. ظهور فریلنسرها یافتن تولیدکنندگان ویدئو، ویرایشگران و بازاریابان در این مسیر راه را برای شما آسان می‌کنند. اگر برای فروشگاه تجارت الکترونیک، حساب رسانه‌های اجتماعی خود و موارد دیگر به فیلم‌های چشم نواز نیاز دارید‌، متخصصان فریلنسر یک انتخاب عالی هستند. در اینجا تنها چند روش وجود دارد که می‌توانید از کسب و کار آنلاین خود در استخدام یک متخصص حرفه‌ای بهره مند شوید:

1- برای فروشگاه‌های تجارت الکترونیک فیلم‌های جلب کننده ایجاد کنید

برای افزایش فروش، امروزه تجارت الکترونیک یا همان خرید و فرو‌ش‌های مبتنی بر اینترنت رواج دارد و راه‌های زیادی برای کسب درآمد از طریق اینترنت به وجود آمده است. به عنوان مثال، اگر فروشگاه اینترنتی دارید که محصولات خود را در آن می‌فروشید، استفاده از ویدئو می‌تواند راهی عالی برای افزایش بازدید وب سایت و یا صفحه مجازی شما باشد. با عکاسی محصول با کیفیت بالا همراه با انیمیشن ویدئویی، ارزشمندترین ویژگی‌های محصولات خود را برجسته کنید. ویدئوهای محصول به مصرف کنندگان این فرصت را می‌دهد تا محصولات شما را طوری تجربه کنند که انگار دقیقاً در دست آنهاست.

2- فیلم‌های تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی را بهینه کنید

تبلیغات برای افزایش فروش در رسانه‌های اجتماعی از بین نمی‌رود زیرا رسانه‌های اجتماعی بیشتر در حال توسعه و تکامل هستند. تقریباً همه از تلفن هوشمند استفاده می‌کنند و این بستر تماشای آنلاین فیلم‌ها را حتی ساده‌تر می‌کند. افراد برای تماشای یک ویدئو زمان بیشتری صرف می‌کنند تا خواندن یک پوستر متنی. همچنین مهم است که ویدئوهای شما برای رسانه‌های اجتماعی بهینه سازی شوند تا بینندگان شما بتوانند یک تجربه یکپارچه و محجوب با تبلیغات شما داشته باشند.


پیشنهاد مطالعه:

چگونه تجارت خود را گسترش دهیم؟

با کمک دارایی‌های نامشهود خود تجارت بهتری ایجاد کنید


3- ایجاد ویدئوهای معرفی منحصر به فرد برای محصولات

در تجارت الکترونیکی به لطف رسانه‌های اجتماعی، افراد بیشتری از پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام و وب سایت برای کسب درآمد آنلاین استفاده می‌کنند. برای این سیستم عامل‌ها، داشتن یک ویدئوی مقدماتی جذاب که به طور دقیق نام تجاری شما را نشان دهد و چه محصولاتی که ارائه می‌دهید را به نمایش بگذارد، بسیار مهم است. حتما ویدئو تولید کنید تا تجارت شما را حرفه‌ای‌تر جلوه داده و مشتریان علاقمند را به مشترک شدن در محتوی شما سوق دهد.

4- با استفاده از فیلم‌های تبلیغاتی در اینستاگرام نام تجاری خود را توسعه دهید

اینستاگرام یکی از بهترین مکان‌ها برای ارسال فیلم‌هایی است که محصولات شما را تبلیغ می‌کند. انواع مختلفی از ویدیوهای محصول وجود دارد که در این بستر به اشتراک گذاشته می‌شود، بنابراین مطمئن شوید که از استراتژی بازاریابی مناسب برای نام تجاری خود استفاده می‌کنید.

مکانی عالی برای استفاده از بازاریابی تأثیرگذار برای افزایش علاقه به محصولات شما و ارتباط با مخاطبان خاص است. سایر ویدیوهایی که خوب عمل می‌کنند عبارتند از: آنباکسینگ یا جعبه گشایی، توصیفات و بازخورد مشتری و آموزش محصول.

5- محصولات خود را با استفاده از فیلم‌های معرفی و آموزشی و نحوه کار برجسته کنید

یکی ازموثرترین روش‌های استفاده از بازاریابی ویدئویی، فیلم‌های آموزشی است که به مخاطبان نشان می‌دهد چگونه از محصولاتی که ارائه می‌دهید بیشترین بهره را ببرند. ثابت شده است که اگر بتوان از طریق ویدئو بین برند و مشتری احساس اعتماد کرد، 97٪ بیشتر احتمال دارد خرید آنلاین انجام شود.

استفاده از محتوی ویدئویی مستقل و انحصاری برای صاحبان مشاغل کوچک آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی یک گزینه عالی است. با این حال، حتی اگر صاحب مشاغلی هستید که مهارت‌های بازاریابی ویدیویی را دارید، ویرایش و بازاریابی ویدیوهای شما می تواند زمان و انرژی خلاق زیادی را بگیرد که می توانید از آن برای کسب و کار خود بهتر استفاده کنید، پس فردی را برای این کار استخدام کنید.

استخدام یک فریلنسر بسیار مقرون به صرفه است و می‌تواند در مالیات و هزینه‌های اشتغال نیز صرفه جویی کند. خلاقیت خود را برای توسعه محصولاتی که مشتریان شما باید داشته باشند ذخیره کنید و بازاریابی ویدیویی را به متخصصان مستقل بسپارید. شما باید از هر لحاظ آزاد باشید.


پیام بگذارید