ثبت برند در ارومیه

ثبت برند در ارومیه

ثبتینه با سال‌ها تجربه و تیمی متشکل از مشاوران، وکلاء و همچنین نیروهای متخصص در ثبت برند و صرف ساعت‌ها وقت، در پی حل و رفع مشکلات موسسات در زمینه ثبت برند است. تیم ثبتینه مفتخر است با جلب و جذب رضایت موسسات و کمپانی‌های داخلی و خارجی، گامی محکم و اثر گذار در این زمینه بردارد.
هر کمپانی و موسسه که به بازار محصولی را ارائه می‌دهد، می‌تواند برای خود ثبت برند انجام دهد. اینگونه که باید برند نامبرده را طبق قانون در اداره ی ثبت شرکت ها و علائم و اختراعات به ثبت رساند. برای این منظور ماده ی دو قانون ثبت علائم و اختراعات مقرر داشته است که : “حق استعلام انحصاری برند فقط برای کسی شناخته خواهد شد که علامت خود را به ثبت رساند.”

ویژگی های علامت تجاری یا برند

اولین گام برای ثبت برند مورد نظرتان این است که نامی را برای موسسه یا کمپانی خود انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که نام انتخابی شما نباید مشابه دیگری داشته باشد. برای همین به شما پیشنهاد می کنیم که از اسم های چند سیلابی یا مختلط استفاده کنید. علائم تجاری و برندی که می خواهید آن را به ثبت رسانید، باید ویژگی های زیر را داشته باشد:
اسم انتخابیتان نباید مشتریانتان را گمراه کند. پس باید اسمی را انتخاب کنید که بطور واضح معرف موسسه و کمپانی شما باشد.
برند شما باید ابتکارانه طراحی شود و وجه تمایزی با هم صنفیان شما داشته باشد.
پس از انتخاب نام برند، باید اظهار نامه خود را در سامانه اداره مالکیت صنعتی ثبت کنید. اگر نام انتخابی شما مورد تایید قرار گرفت، آگهی تقاضا برای ثبت برند صادر می گردد و در صورتی که اعتراضی وجود نداشته باشد، آگهی دوم در روزنامه رسمی به چاپ می رسد. پس از آن گوتهی ثبت برند صادر شده و به مالک موسسه یا کمپانی تحویل داده می شود.

مدارک قانونی لازم در ثبت برند در ارومیه

مدارک مورد نیاز برای تقاضای ثبت اینترنتی علامت تجاری یا برند:
1- مدارک هویت اشخاص حقیقی (که مشمول کپی کارت ملی و کپی شناسنامه است.)
2- مدارک هویت اشخاص حقوقی (که شامل کپی مدارک شناسایی صاحبان امضا موسسه مورد نظر است.)
در صورتی که نام برند انتخابیتان لاتین یا عربی باشد، باید قبل از هر چیزی کارت بازرگانی را از ارگان مربوطه دریافت کنید.
یک کپی از مجوز فعالیت خود به همراه داشته باشید.
در صورتی که شرکت شما دارای وکیل رسمی است، می بایستی مدارک مربوط به نماینده یا وکیلی که دارای حق امضا است را نیز به همراه داشته باشید.
اگر می خواهید ثبت برند خارجی داشته باشید، باید معادل ارزی هزینه ثبتی خود را بپردازید.
برای اشخاص حقوقی لازم است تا کپی پروانه ساخت، کپی جواز تاسیس بهره برداری یا هر گونه مجوز فعالیت دیگری، به همراه داشته باشید.
اگر می خواهید در شرایط خاص و در صورت نیاز از حق تقدم اسفاده کنید، باید مدارک مربوطه را همزمان با پر کردن اظهار نامه، ارائه دهید.
می بایستی مدارکی که نشان دهنده حوزه فعالیت شما اعم از پزشکی، آموزشی و… است را ارائه دهید.
و در انتها هزینه پرداختی برای اشخاص حقیقی و حقوقی در سامانه به طور جداگانه قرار گرفته است.

به صورت جامع هر طرح، اسم، نماد، علامت، ، شکل، آرم و…. که باعث می‌شود کالا یا خدماتی که شما ارائه میکنید از دیگران متمایز شود.

با ثبت برند در ارومیه از سوء استفاده افراد ثالث جلوگیری کنید

ثبت برند در ارومیه باعث تشکیل وجهه، کسب شهرت و معرفی کسب و کار شما می‌شود و این تضمین را می‌دهد که مشتریان بتوانند محصولات یا خدمات شما را از دیگران جدا کرده و تفاوت را از سایر خدمات و محصولات هم نوع در بازار تشخیص داده، به همین دلیل ثبت برند راهی لازم برای بازاریابی موفق به حساب می‌آید.

امروزه اکثر کسب و کارها به اهمیت استفاده از علائم تجاری به دلیل متمایز کردن محصولاتشان از محصولات رقبا پی برده‌اند. هستند بسیاری که از اهمیت حفاظت و حمایت از علامت تجاری غافلند، این باعث می‌شود کسب و کار آنها در مقابل سوءاستفاده اشخاص ثالث آسیب پذیر باشد.

بر اساس قانون کشور ایران با ثبت برندی که برای اعتلای آن تلاش میکنید ، نسبت به آن حق انحصاری پیدا می‌کنید و به موجب آن می‌توانید از عرضه کالاهای یکسان یا مشابه توسط اشخاص ثالث تحت هرعلامت تجاری که به طریق گمراه کننده‌ای مشابه علامت تجاری شما هستند جلوگیری کنید.

ثبت برند در ارومیه با ثبتینه

در حفظ نوآوری‌های خود، باید مستقیماً با وکلا، متخصصین و کسانی که صنعت شما و قابلیت‌های دارایی فکری شما را درک می‌کنند در ارتباط باشید. ثبتینه دارای تخصص کل نگر است که شرکت ها و سازمان ها را به سمت استفاده از پتانسیل مالکیت معنوی سوق می‌دهد.

ما به طور کامل وضعیت کسب و کار ها را  بررسی می‌کنیم و بنابراین با هر تلاشی که انجام می‌دهیم، ترکیبی منحصر به فرد از دانش متخصص، بینش و تفکر را به ارمغان می‌آوریم.

ثبت علامت تجاری/ ثبت برند در ارومیه و سایر شهرهای کشور

برند شما دارایی شماست. حفاظت از آن در این بازار حیاتی است.

ما برای محافظت از برند شما در برابر سرقت و تخلف، خدمات حقوقی روان و مطمئن را ارائه می‌دهیم .

 

جهت استعلام نام برند فرم زیر را پر کنید

ثبت برند

 

برای ارتباط با ما تماس بگیرید 04433488469

از ما بی نهایت مشاوره رایگان بگیرید

بعد از ثبت برند و دریافت تصدیق از سازمان مالکیت معنوی دیگر کسی نمیتواند با نام تجاری شما محصول یا خدمات مشابهی را ارائه کند و از حسن شهرت و سابقه شما و هزینه‌ای که برای بازار یابی محصول خود کرده‌اید سوء‌استفاده نماید.

برای دریافت مشاوره بیشتر درباره ثبت برند در ارومیه با وکلا، متخصصین و مشاورین ثبتینه به صورت آنلاین از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

تلاش وکلای متعهد و مجرب ثبتینه بر این است تا مسیر درست را برای موفقیت‌های هرچه بیشتر شما، هموار سازند.

خدمات علامت تجاری

شرکت جهان اروم اٌیاز و بانک آینده و بسیاری دیگر از مخاطبین ما به عنوان نمونه‌ای از دارندگان علامت تجاری (برند) معتبر در سطح جهانی زیر چتر حمایتی مجموعه ثبتینه قرار دارند. بر این اساس هدف اصلی ما حول این مفهوم است که یک برند معتبر باید شایسته اجرای استراتژی های متفاوت تجاری در سطح بین المللی است. اعمال ایمنی قانونی بر دارایی های فکری شما از طریق قوانین علامت تجاری (ثبت برند)، ادعای برتری و متمایز بودن برند شما را در میان اکوسیستم تجاری و بخش بازار تقویت می‌کند.

ترکیبی غبطه‌انگیز از استعداد نظری و عمل‌گرایانه مالکیت معنوی، که در یک تیم متخصص اعم از وکلا و مشاورین ماهر علائم تجاری ترکیب شده است، تسلط ما را برای اجرای اهداف، از طریق روش‌شناسی چند وجهی حفاظت از علامت تجاری، تقویت می‌کند.

تشکیل پرونده ثبت برند در ارومیه

برای ثبتینه، ثبت علامت تجاری یا ثبت شرکت فراتر از یک وظیفه اداری عادی است. در کل، این یک گواهی رسمی برای تولد میراث تجاری شماست. چشم انداز ما بسیار پایدار است و این امکان را می‌دهد تهدیدات، اختلافات حقوقی و خطرات نقض حقوقی بر علیه شما را پیش بینی، حذف و کاهش دهیم.

جستجو و بررسی علامت قبل از ثبت برند در ارومیه

جستجوی علامت تجاری برای جلوگیری از مخالفت های مخرب و پرهزینه از علائم مشابه مضر است. برای تایید امکان ثبت نام، از یک بررسی سیستماتیک استفاده می‌کنیم. همانطور که کارشناسان ما بر این اساس یک “برجستگی” علامت را تعیین می کنند تا شایستگی ثبت نام یکپارچه و کاهش خطر را داشته باشد.

حفظ و حمایت بیش از 500 برند با ثبتینه

وکلا و مشاورین ثبت برند در ثبتینه مسئولیت نگهداری نمونه کارها را بر عهده دارند و فرآیندها را بر اساس تکامل علائم تطبیق می‌دهند.

نقض برند، اجرا و دادخواهی

شرکت و کسب و کارهای زیادی مشاوره استراتژیک در حوزه نقض علامت تجاری خود را به ما واگذار می‌کنند. وکلای دادخواهی ما تاکتیک‌های مناسب و استادانه را دنبال می‌کنند. ما خطرات قریب الوقوع در برابر اختلافات حقوقی را با طرح‌هایی که از امتیازات فکری شما محافظت می‌کند، به طور کامل ارزیابی می‌کنیم. ما این را مدیون برخورداری عمیق از دانش پیگرد قانونی و داوری، تجربه دعاوی مختلف تجاری و همکاری های با سابقه با وکلای متخصص هستیم.

اعتراض‌ها و مخالفت‌ها در ثبت برند

مالکیت فکری ثبتینه به شما راه‌حل‌های قانون محور مرتبط با نگرانی‌هایتان را ارائه می‌دهد و همزمان با تخصص شرکت‌های بزرگ، هنگام طراحی استراتژی‌های تجدیدنظر در برابر هرگونه مخالفت، کارشناسان با تجربه ما با رویکرد متعادل که نیرومند، واقعی و مقرون صرفه است راه درست را هموار ‌می‌کنند.

ثبت برند تجاری با ثبتینه

مالکیت معنوی ثبتینه با الزامات ثبت TM مبتنی بر حوزه قضایی کاملاً آشنا است. واحد ثبت مالکیت معنوی ما فرآیندهای ثبت علامت تجاری را از طریق رویکردهای اساسی، اجرایی و مبتنی بر نگهداری هدایت می‌کند. وکلای ما اطمینان می‌دهند که تمامی درخواست‌های مربوط به علامت تجاری شما مانند ادغام و اکتساب، تغییر در مالکیت علامت و تغییر آدرس، به طور قطعی مستند و در تمام ثبت‌های مربوطه، از جمله بخش‌های گمرکی، ثبت و ضبط می‌شوند.

دیده بان برند

مالکیت فکری ثبتینه خدمات تماشای علامت تجاری را ارائه می‌دهد که بر روزنامه‌های رسمی و سوابق در دسترس عموم نظارت می‌کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از علائم تجاری ثبت شده شما به طور جعلی استفاده نمی‌شود. وقتی تخلفی شناسایی می‌شود، وکلای ما بی‌درنگ رسیدگی‌های شدید و مصلحت‌آمیز را برای خاتمه و کاهش تخلفات شناسایی‌شده انجام می‌دهند.