Skip to content

فروش بیشتر سریع ترین راه به سمت پیشرفت

Home وبلاگ فروش بیشتر سریع ترین راه به سمت پیشرفت
5/5 - (1 امتیاز)
در سالی که بسیاری از مشاغل کوچک دنیا با مشکل روبرو هستند، فروش بیشتر تنها و سریعترین راه برای بازگشت به مسیر درست است. این درحالی است که اکثر افراد به این فکر می‌کنند که باید برای سود بیشتر زیاد هزینه کنند، این در حالیست که بسیاری از مشاغل برای تقویت و یا راه اندازی هزینه‌های کلانی ندارند.

به جای استرس، در مورد تأمین اعتبار برای روش‌های متعدد تبلیغات در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فکر کنید. کارهای دشوار نیاز به راه حل‌های خلاقانه دارند و راه حل‌های مناسب بدون سرمایه گذاری‌های کلان می‌توانند بازدهی زیادی داشته باشند.

ارتباط موثرتری برقرار کنید

قبل از اینکه بتوانید مشتریان بالقوه را وارد سیستم کنید، باید بدانید که آنها در مورد چه چیزی فکر می‌کنند. یادگیری نحوه ارتباط متقابل با تجارت به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های فروش موثرتری ایجاد کنید. ممکن است دشوار به نظر برسد‌، اما یک راه آسان برای شروع این است که شبکه‌های اجتماعی خود را بدرستی راه اندازی کنید.

با کمک شبکه‌های اجتماعی و سایت تمایلات مخاطبین خود را دانسته و همچنین می‌توانید محتوایی را که آن‌ها نیاز دارند را برایشان حاضر کنید. شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به شما نشان دهد که چه محتوایی برای مخاطبین هدف شما مناسب است و با آن محتوا ارتباط برقرار می کنند. ایمیل خیلی سریع به جایی نمی‌رسد، بنابراین سعی کنید از تمامی رسانه ها استفاده کنید تا بازدهی خود را به حداکثر برسانید. 

با مخاطب در ارتباط باشید

یکی از ساده ترین راه‌ها برای افزایش فروش با کمترین هزینه، شفاف سازی اقدامات عملی شما است. این باید در وب سایت شما و در همه سیستم عامل‎های رسانه‌های اجتماعی شما نشان داده شود. یک دوره آموزشی رایگان برای مخاطبین خود ایجاد کنید، سعی کنید موضوعات مهم را با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید. صبور باشید تا کارهایتان به مرور نتیجه دهد. 

برای محتوای سایت یا شبکه‌های اجتماعی خود از رنگ‌ها، تصاویر و فونت‌های چشم نواز استفاده کنید و مطمئن شوید به راحتی قابل مشاهدههستند. هرچه بیشتر دقت کنید، نتایج بهتری خواهید داشت.

عادت‌های مشتریان خود را بیاموزید

برقراری ارتباط موثر و مداوم روش‌های عالی برای شروع تجارت با مشتری و افزایش فروش است. برای نگه داشتن کیفیت تجارت و تسهیل آن به سیستم مدیریت ارتباط با مشتری نیاز دارید .

ممکن است به نظر گران تمام شود‌، اما CRM های زیادی بدون هیچ گونه هزینه اولیه در دسترس هستند. انتخاب یکی از این موارد به شما امکان می‌دهد بدون تعهد مالی مزایای آن را کشف کنید. با استفاده از CRM می‌توانید علایق مشتری را ارزیابی کنید، خریدهای گذشته را مشاهده کرده و هر نقطه ضعفی که ممکن است با آن روبرو شوید را مرور کنید. هرچه این داده‌ها بیشتر باشد، میزان فروش شما نیز موثرتر خواهد بود.

حضور آنلاین خود را به حداکثر برسانید

اگر مشتریان از وجود شما اطلاع نداشته باشند، نمی‌توانند سفر خود را با شما آغاز کنند. روشی که برای ایجاد مشاغل بیشتر با هزینه‌های کم اغلب نادیده گرفته می‌شود این است که مطمئن شوید می‌توانید به صورت آنلاین پیدا شوید. وب سایت خود را بهینه کنید، از رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید و حضور خود را در Google گسترش دهید.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات به روز شرکت در وب سایت تان قرار دارد. یافتن مواردی از قبیل نحوه تماس با شما، آنچه شما ارائه می‌دهید و محتوای جامع از خدمات و یا محصولات باید در سایت قرار گرفته باشد.

در رسانه‌های اجتماعی که به احتمال زیاد مشتریان شما حضور دارند حساب ایجاد کنید. پس از حضور، مرتباً با مخاطبان خود تعامل کنید. اگر در حال حاضر وب سایت و رسانه‌های اجتماعی قدرتمندی دارید، بیشتر آنها را تقویت کنید.

کاری کنید که مشتری‌ها برای شما کار کنند

یک مشتری راضی می‌تواند یک ابزار بازاریابی عالی برای تجارت کوچک شما باشد. با بهترین مشتریان خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که انتقادات و پیشنهاداتشان را برایتان ارسال کنند. اگر مشتری بالقوه نقد یا نظر مثبت خود را در سیستم شما لمس کنند، احتمال اینکه مشتریان بیشتری برایتان معرفی کنند، زیاد است.

طبق گزارشات در جوامع بین الملی، بیش از 80٪ از مصرف کنندگان در سراسر جهان به توصیه‌های دوستان و خانواده اعتماد دارند. علاوه بر این، دو سوم از نظرسنجی‌ها اظهار داشتند که به نظرات مصرف کننده در اینترنت اعتماد دارند. بررسی‌های آنلاین و بازاریابی دهان به دهان از موثرترین استراتژی‌های موجود هستند و هر کدام هزینه‌های بخصوصی دارند.

ارزش ویژه برای مشتریان با ارزش

ارائه تخفیف رایج ترین انگیزه برای مراجعه است، اما خود را محدود نکنید. آنچه مشتریان درباره کسب و کار شما ارزش قائل هستند را بسنجید و به آنها پاداش بیشتری بدهید. شما نه تنها مشتری‌های جدیدی پیدا می‌کنید. شما همچنین باعث تقویت روابط موجود می‌شوید.

یک شبکه کوچکتر پخش کنید

 

اگر می‌خواهید یک مسیر بازاریابی مستقیم تری را دنبال کنید، با جلوگیری از فعالیت‌های بزرگ، در هزینه خود صرفه جویی کنید. توانایی خرید مشتریان یکسان نیست. در فصل تعطیلات (مواقعی که برخی از جوامع بازار هدف شما کسب درآمد چندانی ندارند) آگهی‌های محلی نیز می‌توانند بازار شما را تحت تاثیر قرار بدهند. برای جلوگیری از این کار، از طریق تبلیغات دیجیتال هدفمند، به مخاطبان کم مصرف و با پتانسیل بالا دسترسی پیدا کنید.

ایجاد روابط حرفه‌ای

هنگام جستجوی مشتری‌های جدید، فرصت ارتباط با مشاغل دیگر را نادیده نگیرید. مشاغل دیگری را در منطقه خود پیدا کنید و امکان مشارکت با آن‌ها را بررسی کنید.

از طریق مشارکت، می‌توانید بسته‌های انحصاری ارائه دهید که ممکن است جذاب‌تر از یک محصول یا خدمات همگانی باشد. ایجاد رابطه با مشاغل دیگر همچنین می‌تواند مشتریان را در قیف فروش مشترک شما بیشتر نگه دارد. ارتباط با مشتریان بین شرکت‌ها باعث افزایش پایگاه داده شما می‌شود و فروش بلند مدت را بدون افزایش هزینه‌های بلند مدت افزایش می‌دهد.

هیچ راه انحصاری برای افزایش فروش وجود ندارد، اما هیچ شغلی نیازی به متوسل شدن به قیمت‌های بالای تبلیغات ندارد. تقویت شبکه موجود و زیرساخت‌های فروش، می‌تواند در کسری از ثانیه نیز به همان اندازه تأثیرگذار است.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *