Skip to content

5 روش افزایش فروش از طریق تولید محتوای ویدئویی

Home وبلاگ 5 روش افزایش فروش از طریق تولید محتوای ویدئویی
Rate this post
مخاطبان زیادی را از دست خواهید داد!

اگر از ویدئو به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی محتوا از سال 2021 به بعد استفاده نکنید، مخاطبان زیادی را از دست خواهید داد. مصرف کنندگان، مشتریان و یا مخاطبین بیش از هر زمان دیگری ویدئوهای محصول را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند و این امر بازاریابی ویدئویی را به ویژه برای مشاغل کوچک ضروری می‌کند.

برای افزایش فروش باید از انواع روش‌ های جلب توجه برند استفاده کنید. به اندازه کافی برای ساختن ویدیوهای خود آگاه نیستید؟ مشکلی نیست. ظهور فریلنسرها، یافتن تولیدکنندگان ویدئو، ویرایشگران و بازاریابان در این مسیر را برای شما آسان می‌کند. اگر برای فروشگاه تجارت الکترونیک، حساب رسانه‌های اجتماعی خود و موارد دیگر به فیلم‌های چشم نواز نیاز دارید‌، متخصصان فریلنسر یک انتخاب عالی هستند. در اینجا تنها چند روش وجود دارد که می‌توانید از کسب و کار آنلاین خود در استخدام یک متخصص حرفه‌ای بهره مند شوید:

برای فروشگاه‌های اینترنتی فیلم‌های جذاب ایجاد کنید

برای افزایش فروش، امروزه تجارت الکترونیک یا همان خرید و فرو‌ش‌های مبتنی بر اینترنت رواج دارد و راه‌های زیادی برای کسب درآمد از طریق اینترنت به وجود آمده است. به عنوان مثال، اگر فروشگاه اینترنتی دارید که محصولات خود را در آن می‌فروشید، استفاده از ویدئو می‌تواند راهی عالی برای افزایش بازدید وب سایت و یا صفحه مجازی شما باشد. با عکاسی محصول با کیفیت بالا همراه با انیمیشن ویدئویی، ارزشمندترین ویژگی‌های محصولات خود را برجسته کنید. ویدئوهای محصول به مصرف کنندگان این فرصت را می‌دهد تا محصولات شما را طوری تجربه کنند که انگار دقیقاً در دست آنهاست.

فیلم‌های تبلیغاتی رسانه‌های اجتماعی را بهینه کنید

 

تاثیر تبلیغات برای افزایش فروش در رسانه‌های اجتماعی از بین نمی‌رود زیرا رسانه‌های اجتماعی همیشه در حال توسعه و تکامل هستند. تقریباً همه از تلفن هوشمند استفاده می‌کنند و این بستر تماشای آنلاین فیلم‌ها را حتی ساده‌تر می‌کند. امروزه افراد برای تماشای یک ویدئو زمان بیشتری صرف می‌کنند تا خواندن یک پوستر متنی. همچنین مهم است که ویدئوهای شما برای رسانه‌های اجتماعی بهینه سازی شوند تا بینندگان شما بتوانند یک تجربه یکپارچه و محجوب با تبلیغات شما داشته باشند.


پیشنهاد مطالعه:

چگونه تجارت خود را گسترش دهیم؟

با کمک دارایی‌های نامشهود خود تجارت بهتری ایجاد کنید


ایجاد ویدئوهای معرفی منحصر به فرد برای محصولات

در تجارت الکترونیکی و به لطف رسانه‌های اجتماعی، افراد بیشتری از پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام و وب سایت برای کسب درآمد آنلاین استفاده می‌کنند. برای این سیستم عامل‌ها، داشتن یک ویدئوی مقدماتی جذاب که به طور دقیق نام تجاری شما را نشان دهد و مشخص کند که شما چه محصولاتی که ارائه می‌دهید، بسیار مهم است. حتما ویدئو تولید کنید تا تجارت تان را حرفه‌ای‌تر جلوه دهید تا مشتریان علاقمند را به مشترک شدن در محتوای شما سوق پیدا کنند.

 

با استفاده از فیلم‌های تبلیغاتی در اینستاگرام نام تجاری خود را توسعه دهید

اینستاگرام یکی از بهترین مکان‌ها برای ارسال فیلم‌هایی است که محصولات شما را تبلیغ می‌کنند. انواع مختلفی از ویدیوهای محصول وجود دارد که در این بستر به اشتراک گذاشته می‌شوند، بنابراین مطمئن شوید که از استراتژی بازاریابی مناسب برای نام تجاری خود استفاده می‌کنید.

اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی مکانی عالی برای استفاده از بازاریابی تأثیرگذار برای افزایش علاقه به محصولات شما و ارتباط موثر با مخاطبان خاص است. انواع ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی خوب عمل می‌کنند، عبارتند از: آنباکسینگ یا جعبه گشایی، توصیفات و بازخورد مشتری، ویدیوهای آموزشی و توضیحات جامع در مورد محصولات. 

محصولات خود را با استفاده از فیلم‌های معرفی و آموزشی و نحوه کار برجسته کنید

یکی ازموثرترین روش‌های استفاده از بازاریابی ویدئویی، فیلم‌های آموزشی است که به مخاطبان نشان می‌دهد چگونه از محصولاتی که ارائه می‌دهید بیشترین بهره را ببرند. ثابت شده است که اگر بتوان از طریق ویدئو بین برند و مشتری احساس اعتماد ایجاد کرد، 97٪ بیشتر احتمال دارد خرید آنلاین انجام شود.

استفاده از محتوای ویدئویی مستقل و انحصاری برای صاحبان مشاغل کوچک آنلاین و کسب و کارهای اینترنتی یک گزینه عالی است. با این حال، حتی اگر صاحب مشاغلی هستید که مهارت‌های بازاریابی ویدیویی را دارید، ویرایش و بازاریابی ویدیوهای شما می تواند زمان و انرژی خلاق زیادی را از شما بگیرد که می توانید از این انرژی برای بهبود کسب و کار خود استفاده کنید، بنابراین بهتر است فردی را برای این کار استخدام کنید. 

استخدام یک فریلنسر یا مجموعه برای این کار بسیار مقرون به صرفه است و می‌تواند در مالیات و هزینه‌های اشتغال نیز صرفه جویی کند. خلاقیت خود را برای توسعه محصولاتی که مشتریان شما باید داشته باشند ذخیره کنید و بازاریابی ویدیویی را به متخصصان مستقل بسپارید. شما باید از هر لحاظ آزاد باشید.

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *